TERVIS

Elunipid by Johanson

Siit võid just endale leida nipid igapäevaelu lihtsustamiseks. See on vajalik, sest me kipume muutuma hajameelseks ning unustame osad oma tegemised ära, ka asjad. Olen võtnud ennast käsile mitmel viisil ja nüüd jagan neid ka teiega.

Loe edasi!

Nipid köhast kiiresti vabanemiseks

Me kõik langeme ühel või teisel hetkel köha ohvriteks. Kahjuks see nii juba kord on. On aga palju viise kuidas kiiremini köhast lahti saada. Mõned neist on rohkem kasulikumad kui teised, aga kõik töötavad mingil määral vähendades köha.

Loe edasi!

Kuidas eemaldada unetud ööd?

Kindlasti olete lamanud voodis ning oodanud une tulekut. Aga mida ei tule, seda ei tule. Ootad ja ootad lootes kasvõi hetkeks sõba silmale saada. Vaatad kella ja mõtled: “Pean 5 tunni pärast juba tõusma”. Pakun siin teile mõned lahendused, mis mind ennast ja lähedasi on aidanud magama jäämisega.

Loe edasi!

Muusika mõjuvõim: mida see teeb sinu kehaga?

Alustame sellest, et muusika on elu. Kuidas kellelegi loomulikult, kuid minu elu suuremas osas on seotud väga palju muusikaga. Vastuseks kohe küsimusele, siis ei, ma ei ole laulja ja ma ei tegutse mõnes muusikasfääris (vaatamata sellele, et olen muusikaga tegelnud nii palju kui ennast mäletan, aga sellest mõni teine kord). Kuigi laulmine pole minu elukutse, siis muusika suudab alati minu ellu põimuda.

Loe edasi!

Ei taha after shave´i? Mul on alternatiiv!

Habemeajamine on üks tegevus, mis ühendab mingil määral kõiki mehi. Oled sa siis teismeline või juba teises nooruses, on just õige habemeajamisvahu või geeli valik see, mis määrab ära selle, kas lõikad endale sisse või mitte. Loomulikult mängib suurt rolli ka zileti teravus, kuid seekord keskendume niisutavadele vahtudele, et vältida after shave-i kasutamist.

Loe edasi!

Kuidas ma oma ripsmetest ilma jäin?

Tänapäeval iga iluteenustest aimu omav inimene kipub ennast pidama “professionaalseks iluteenusepakkujast tehnikuks”. Paraku on tihti lugu nii, et teoorias saadakse asjad selgeks, kuid praktikast jääb puudu ning tulemus on nibin-nabin (kui mitte hullem).

Loe edasi!

“bad word stress!” ehk mis siis aitab?

Pean unustama ära ajakirjaniku eriala ja võtma asemele hoopis uue ning parema, psühholoogi eriala, sest nippe, mis teid aitavad ennast paremini tunda, on mul jalaga segada.

Loe edasi!

Minu narkootikumiks on…

Ma ei pea ennast narkomaaniks, kuid mul on kindel kompulsiivne vajadus ühe kindla aine järgi. Selleks aineks on karastusjook. Aeg möödub ja ma joon päevas vähemalt kaks pooleliitrist pudelit. See aga mõjub minu tervisele vägagi laastavalt, sellest ka sõnavalik – narkootikum.

Loe edasi!

Appi! ehk kuidas iseennast depressiooni mitte ajada 101

Elu on üks veider ja ootamatu asi, mis vahel paiskab meile sülle uusi väljakutseid, positiivseid emotsioone, kogemusi, uusi inimesi ja huvitavaid käike. Vahel aga kõik satume elu rööbaste vahele ning vahel tundub, et oleme omadega täiesti puntras ja ei teagi, mida ja kuidas edasi.

Loe edasi!

Olen mees. Mida ma teha saaksin, et olla ilusam?!?

Kuigi meestele pole kombeks endale meiki näkku sokutada, on palju erinevaid viise ennast ilusamaks või siis pilkupüüdvamaks muuta. Need nipid pole ainult vallalistele, kuid ka meestele, kes tahavad oma naisi õnnelikumaks teha. Nipid on lihtsad ning igale mehele kättesaadavad ja ka odavad kui üldse mitte tasuta.

Loe edasi!