ILU

Ei taha after shave´i? Mul on alternatiiv!

Habemeajamine on üks tegevus, mis ühendab mingil määral kõiki mehi. Oled sa siis teismeline või juba teises nooruses, on just õige habemeajamisvahu või geeli valik see, mis määrab ära selle, kas lõikad endale sisse või mitte. Loomulikult mängib suurt rolli ka zileti teravus, kuid seekord keskendume niisutavadele vahtudele, et vältida after shave-i kasutamist.

Loe edasi!

Kuidas ma oma ripsmetest ilma jäin?

Tänapäeval iga iluteenustest aimu omav inimene kipub ennast pidama “professionaalseks iluteenusepakkujast tehnikuks”. Paraku on tihti lugu nii, et teoorias saadakse asjad selgeks, kuid praktikast jääb puudu ning tulemus on nibin-nabin (kui mitte hullem).

Loe edasi!

Juuksevahade showdown

Olen erinevaid juuksevahasid ja pastasid kasutanud aastast 2013 ning saan jagada ka teiega, milline on minu arvates parim ja miks.

Loe edasi!

Iluhäkid, mis päästavad su elu

Päris MUAks ma ennast ei nimetaks, kuid olen meikimisega tegelenud ca 7 aastat. Kõik algas muidugi väga halvasti, kui jumestuskreemi tooniks ei olnud light cream vaid *mida tumedam seda parem*, lauvärvide hajutamisest polnud õrna aimugi ning kogu kupatust kandsin näkku vanade heade abisajate- sõrmedega.

Loe edasi!

Olen mees. Mida ma teha saaksin, et olla ilusam?!?

Kuigi meestele pole kombeks endale meiki näkku sokutada, on palju erinevaid viise ennast ilusamaks või siis pilkupüüdvamaks muuta. Need nipid pole ainult vallalistele, kuid ka meestele, kes tahavad oma naisi õnnelikumaks teha. Nipid on lihtsad ning igale mehele kättesaadavad ja ka odavad kui üldse mitte tasuta.

Loe edasi!