KULTUUR

Elujanu* Lana moodi

“God knows I live
God knows I died
God knows I begged
Begged, borrowed and cried” Lana Del Rey

Loe edasi!

Miks just ülikool? Mõtted ja tehtud vead

Kuna me mõlemad siit Millimallikast käime ülikoolis, siis jagan oma teadmisi, miks ja kuidas käib ülikooli elu. Tulekul on tudengivarju nädal ning arvan, et kõik, kes tahavad tulevikus ülikooli sisse astuda, peaks teadma neid põhitõdesid.

Loe edasi!

Lasnamäe tänavapilt 2007 vs 2017

Mul oli helge lapsepõlv. Mäletan mõõda muru jooksmist, talvel lumes mängimist, kelgutamist. Aga kahjuks mäletan ka klaasikilde, süstlaid, joodikuid. Kui olin 11-aastane, siis oli kergem. Ei mõelnud sellele, et keegi oli seda süstalt kasutanud või, et kui jooksen mõõda neid klaasikilde, siis võin ennast tõsiselt vigastada.

Loe edasi!

Mis võiks olla sinu raamaturiiulis?

Suured raamatuarmastajad, see postitus on Teile!
Olen palju netis lugenud artikleid sellest, et mis on kellegi raamaturiiulis ning pikapeale muutub see natuke igavaks ning kohati läbileierdatud teemaks.

Loe edasi!

Seitsme maa ja mere tagused sõbrad

Kõik algas sellest, et otsisin endale sõpru, kusagilt kaugelt, kättesaamatust kohast. Külastades paljusid internetipõhiseid kirjasõprade peidupaiku leidsin endale just sobiva. Kõik, mida oli vaja kirjutada oli nimi, vanus ja mõni huvi, mida mul oli tollal palju.

Loe edasi!

Ryan Gosling, nunnud laulud ja (juustune) armastus

Üsna hiljuti jõudis ekraanidele uus film, peaosatäitjates Ryan Gosling ja Emma Stone. Film ise on romantilisekomöödia (draama) žanris ning seda vaatama minnes oli lausa vajadus selle järele.

Loe edasi!

Baristarõõmud (või äkki mitte?)

Ajakirjandus on osutunud mu erialavalikuks, kuid praegune elukutse on mul ikka see sama kohvimaailmas virelemine ja baristaks olemise rõõmude jagamine teistega. Olen olnud barista peaaegu kolm aastat ja selle pika ajavältel olen väga palju õppinud, näinud, omandanud, võitnud ja kaotanud, tõusnud ja kukkunud.

Loe edasi!