PUDIPADI

Kus KOHAST need pagana ideed tekivad?!

Üks öö voodis pikutades ja üritades pääseda unedemaale, jäin mõtlema, et kus kohast tulevad ideed. Käsi südamel, haarasin oma ideemärkmikust (loe: telefonist) raudhaardega kinni ja asusin mõtet arendama.

Loe edasi!

Kahepalgeline maailm: kuidas hakkama saada?

Sa võtad ette retke minna kooli, tööle või isegi internetti. Inimesi on igal pool ja kõik tahavad midagi. Kohe kui nad seda ei saa, siis keeravad nad sulle selja. Kuidas aga vältida nende inimeste enda ellu laskmist? Sellega võin mina aidata!

Loe edasi!

Kuidas eemaldada unetud ööd?

Kindlasti olete lamanud voodis ning oodanud une tulekut. Aga mida ei tule, seda ei tule. Ootad ja ootad lootes kasvõi hetkeks sõba silmale saada. Vaatad kella ja mõtled: “Pean 5 tunni pärast juba tõusma”. Pakun siin teile mõned lahendused, mis mind ennast ja lähedasi on aidanud magama jäämisega.

Loe edasi!

Ei taha after shave´i? Mul on alternatiiv!

Habemeajamine on üks tegevus, mis ühendab mingil määral kõiki mehi. Oled sa siis teismeline või juba teises nooruses, on just õige habemeajamisvahu või geeli valik see, mis määrab ära selle, kas lõikad endale sisse või mitte. Loomulikult mängib suurt rolli ka zileti teravus, kuid seekord keskendume niisutavadele vahtudele, et vältida after shave-i kasutamist.

Loe edasi!

Kuidas muuta oma Instagramikonto silmapaistvamaks?

Alates 2013 aastast kuni 2016 aastani on igaastane Instagrami külastajate arv suurenenud 90 miljonilt 600 miljonile. Kas pole hämmastav?
Instagram on nagu hea raamat: kui jääd Explore-s pilte ja videosid vaatama, siis jääd seda tegema seni, kuni enam lihtsalt füüsiliselt ei jaksa.

Loe edasi!

Lasnamäe tänavapilt 2007 vs 2017

Mul oli helge lapsepõlv. Mäletan mõõda muru jooksmist, talvel lumes mängimist, kelgutamist. Aga kahjuks mäletan ka klaasikilde, süstlaid, joodikuid. Kui olin 11-aastane, siis oli kergem. Ei mõelnud sellele, et keegi oli seda süstalt kasutanud või, et kui jooksen mõõda neid klaasikilde, siis võin ennast tõsiselt vigastada.

Loe edasi!

Kuidas vältida draamat 101

Suhted, sõprsussuhted, peresuhted, töösuhted- kõigile tuntud suhted, mida seob omavahel mõnus ja kurjakuulutav DRAAMA. Vahel kipume karjuma, samal ajalkäega rinda pekstes, et vihkame draamat, kuid kui avaneb võimalus draamat pealt vahtida, siis haarame paki popcorni ja vaatame mõnuga.

Loe edasi!

Alkohol, kutid ja (bermuuda) peod

Klubides või baarides käies voolavad alkoholijoad, higised kehad hõõruvad teineteise vastu nimetades seda kuumaks tantsuks ning suitsunurgas jagub juttu kõigile ja igaühele.

Loe edasi!


Mis võiks olla sinu raamaturiiulis?

Suured raamatuarmastajad, see postitus on Teile!
Olen palju netis lugenud artikleid sellest, et mis on kellegi raamaturiiulis ning pikapeale muutub see natuke igavaks ning kohati läbileierdatud teemaks.

Loe edasi!

Need ülihead nipid, mille abil säästa raha

Rahaväärtus on sajanditega meeletult kasvanud. Kui kunagi arveldati toode toote vastu, siis tänaseks on kujunenud hoopis teistsugune süsteem, mis lühidalt kokkuvõttes on *kurat-mul-nii-vähe-raha* ning lisaks kulmineerub selleni, et *okei-mul-seda-vaja*.

Loe edasi!


Baristarõõmud (või äkki mitte?)

Ajakirjandus on osutunud mu erialavalikuks, kuid praegune elukutse on mul ikka see sama kohvimaailmas virelemine ja baristaks olemise rõõmude jagamine teistega. Olen olnud barista peaaegu kolm aastat ja selle pika ajavältel olen väga palju õppinud, näinud, omandanud, võitnud ja kaotanud, tõusnud ja kukkunud.

Loe edasi!