ARVAMUS

Kõige hullemad PICKUP laused ÜLDSE

märts 31, 2017Komplimendid. Kellele need ei meeldiks? Tõusid hommikul kaks tundi varem üles, et käia pesus ning valida ideaalne riietekombo ning lõpuks see kõige tähtsam inimene seda ei märkagi. Või märkab ja ei leia, et oleks ometi viisakas sulle sellest teada anda ning valada sind komplimentidega üle. Neiud/noormehed, on mul õigus? “Sa oled täna nii ilus/võrratu/kaunis/*sisesta sobiv omadussõna*!” on see, mis võib olla saatuslik meie tuju kujunemisel päeva jooksul, kuid kas kõik komplimendid on need, mida me vajame?

Kindlasti mitte. Iga endast lugupidav noormees on otsinud kokku parimad palad pickup lauseid ning pakkinud need võrgutavasse verbaalsesse kingikotti ning üle andnud neiule, kes on talle silma jäänud. Või vastupidi. Paraku tihti osutub selline kingitus üsna saatuslikuks ning on võimalus, et a) inimene võtab asja naljana ning teil ikka midagi areneb või b) pakib oma seitse asja ning kolib sinuga vestlusest välja.

Kuid millised on siis need kõige HULLEMAD laused, mis on õõvastavalt veidrad ning kaugel romantikast, flirdist ja lõbust? Siin nad on!

1.”You look like an angel that fell from heaven and hit its face on the pavement.”

Klassika. Kutt tahab olla omapärane ning kõige teravam pliiats pinalis, kuid paraku on lõppväljund laks vastu näolappi ning dramaatiline ümberpööramine teises suunas. Kaugemal kutist.

2.“You have a beautiful head. It would look marvelous next to the other ones in my freezer. “

Minu isiklik lemmik. Õõvastav, hirmus ja lihtsalt nii veidras huumoritsoonis, et ei teagi, kas kutt on ekstreemse huumoriga või tal ongi pead külmikus.. you never know, aga igal juhul on tõenäosus neiu endale käevarna krabada minimaalne (kui mitte olematu).

3. “I lost my virginity! Can I have yours?”

HA-HA-HA. Ei! (kas ma pean seda üldse selgitama?)

4.”Nice legs; what time do they open?”

Siis kui alaarenenud poisikestel on uneaeg. Head ööd!

5.”That shirt is very becoming on you. If I was on you, I’d be coming too.”

Selle üle ma isegi naeraks. Ja naerdes kõnniks minema ning hüppaks esimese bussi peale ja sõidaks hästi kaugele tulevatest kuttidest. Thank you very much.

6.”Nice shoes, let’s bad word.”

Tsiteerin Simon Cowell’it: “Okay, let me stop you there.” Kui eelmistes oli mingisugune seos võimaliku vahekorra ja olukorra vahel, siis kuidas on nii, et minu ketsid on ilusad ja me peaksime langema voodisse? Järgmine kord, kui näen tüüpi, kellel on lahe särk, juhtub teate küll MIS.. ma vist ei pea rohkem seletama, kui jaburalt naljakas see on. Well atleast you tried! NEXT!

7.”You smell like trash. May I take you out?”

No words: lihtsalt.. EI! Kuid siiski +1 loomingulise eest, +1 huumori eest ja.. või kas on ikka huumor?

8.”If girls were boogers, I’d pick you first!”

Okei, nõus! Nõus! Tulen sinuga välja, aga palun ära enam nii kõvasti ürita! Palun..

Ja least, but not last (sest internet on neid sadu täis, aga minu lemmikud on siiski vähesed):

9.”U lianardo dicaptured my heart!”

Lihtsalt, pole sõnu, ma abiellun sinuga ja jutul lõpp!

Pildid pärit laiast internetimaailmast (nagu ikka!).

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply